Zawody Firefighter Combat Challenge

Memorial 27 zawody strazackie2

Regulamin zawodów - zobacz

Szczegóły oraz zapisy na facebooku FCC Racibórz:
https://www.facebook.com/FCC-Racib%C3%B3rz-865152833637277/

FCC Raciborz logo1

 

http://www.fccpoland.eu/

logo gaz system


Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce.

GAZ-SYSTEM planuje rozbudowę sytemu gazociągów przesyłowych na terenie południowej Polski. Wśród projektów jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Racibórz - Oświęcim oraz Radlin – Racibórz.

Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

http://www.gaz-system.pl/

 

 

 

1

3

4

2

Nocne Zawody Pożarnicze “OGNIK 2016

Memorial 24 zawody strazackie 06

W związku z dużym zainteresowaniem Nocnymi Zawodami Pożarniczymi OGNIK 2016, organizator postanawia utworzyć dodatkową klasyfikację dla drużyn kobiecych. Dla zawodniczek niewymagany wiek 18 lat, przeszkolenie pożarnicze oraz badania lekarskie uprawniające do udziału w akcjach ratowniczo gaśniczych. Dla osób poniżej 18 roku życia wymagane zgoda rodziców do startu w zawodach.

Jednocześnie informujemy, że odprawa przed zawodami odbędzie się dnia 12.08.2016 o godz. 14.00 w KP PSP Racibórz, na której odbędzie się losowanie kolejności startów. Na odprawie należy wpłacić 30 zł wpisowego od drużyny oraz dostarczyć kartę zgłoszenia zawartą w regulaminie. 


Regulamin Nocne Zawody Pożarnicze Ognik 2016

Rodzinny Rajd Rowerowy 2019r.

XXI Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2019r. Start 12.00 ul. Nowa w
Raciborzu. Zapisy można wykonać osobiście w OSiR w Raciborzu lub na stronie internetowej OSiR.